Koç Üniversitesi

Koç Üniversitesi Hakkında

1993 yılında kurulan ve 2000 yılından beri Rumelifeneri kampüsünde hizmet veren Koç Üniversitesi, Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinden bir tanesidir.

Akademik başarıyı merkeze koyan ve yalnızca Türkiye çapında değil, dünya çapında da bilime katkı yapmayı misyon edinen Koç Üniversitesi, ülkenin en başarılı öğrencilerinin tercihleri arasında yer almayı sürdürmektedir.

Geniş Çaplı Bir Mühendislik Projesi

Çoğu üniversite kampüsü gibi, Koç Üniversitesi’nin Rumelifeneri Kampüsü de eğitim, sosyal ve idari amaçlarla inşa edilmiş farklı tipte binalara ev sahipliği yapmaktadır.

Dansuk Mühendislik; konferans merkezleri, laboratuvarlar, öğrenci merkezleri ve yurt binaları da dahil olmak üzere farklı gereklilikleri olan pek çok alanın iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Hava kalitesi tüm yapılar için vazgeçilmez olsa da, bir eğitim merkezinde bu ihtiyacın kusursuz bir şekilde giderilmesi kritik bir konu haline gelir.

Sistemlerimizin bu ihtiyaca cevap verebilmesi için, Koç Üniversitesi’ndeki projelerimizde son teknoloji ürünü VRS sistemler kullanılmıştır.

300’den fazla ünite ve 6000 metreyi aşan boru uzunluğuyla, Koç Üniversitesi’ndeki sistemlerimiz yüksek verimlilikte çalışmaya devam etmektedir.

© Copyright - Dansuk Engineering. All Rights Reserved.