Online Monitoring

Online Monitoring (Canlı Görüntüleme) Nedir?

Dansuk Mühendislik tarafından kurulan iklimlendirme sistemleri, merkez ofisimizden sürekli olarak takip edilir.

Sistemlerinizin internet üzerinden devamlı izlenmesi, klimalarınızı daha verimli ve tasarruflu bir şekilde kullanmanızı sağlayabilir.

Elde ettiğimiz veriler, daha verimli, yüksek performanslı ve çevre dostu sistemler geliştirmek için mühendislerimiz tarafından dikkatli bir şekilde incelenir.

Müşterilerimiz İçin Online Monitoring

Klima sistemlerinizi düzenli olarak takip etmek, sizlere pek çok önemli hizmet sunmamızı sağlar.

Sistem verimi

Klimanızın çalışma koşullarını ve kullanım alışkanlıklarınızı analiz ederek, size en verimli çalıştırma yöntemlerini sunabiliriz.

Tasarruf

Klima kullanım alışkanlıklarınızı inceleyerek en verimli çalışma koşullarını belirleyebilir ve tasarruf etmenizi sağlayabiliriz.

Uzaktan Servis

Klimanızla ilgili temel sorunları uzaktan müdahale ederek çözebilir, servis beklemeden sisteminizi çalışır hale getirebiliriz.

Klima Ömrü

Klimanızın optimum koşullarda çalışmasını sağlayarak ve sorunları en kısa sürede tespit ederek, cihazınızın ömrünü uzatabiliriz.

Tüm bunların yanı sıra canlı görüntüleme hizmetimiz sayesinde faturalandırma, garanti ve yedek parça süreçlerinin daha hızlı ve efektif bir şekilde yönetilmesini, sisteminizin her zaman optimum performansta çalışmasını sağlarız.

Öne Çıkan Referanslarımız

Kırk yılı aşkın süredir yüzlerce projeyi başarıyla tamamlamış olan Dansuk Mühendislik, kendi sektörlerinin lideri olan pek çok firmanın çözüm ortağıdır.

Aşağıda, öne çıkan referanslarımızı ve canlı olarak takip ettiğimiz tüm sistemlerin bir listesini görebilirsiniz.

Tüm Referanslarımız

Dansuk Mühendislik’in yenilikçi ve güçlü altyapısı, aynı anda yüzlerce sistemin takip edilebilmesini mümkün kılar.

Aşağıdaki bölümden, tüm referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Grafiğin interaktif versiyonu için tıklayın.