Geziler

Dansuk Mühendislik olarak dünya çapında pek çok önemli projenin iklimlendirme sistemlerini tasarlıyor ve bu tasarımların uygulamasını yapıyoruz. Parçası olmaktan gurur duyduğumuz bu projeleri sizlerle paylaşmayı kurumsal sorumluluğumuzun önemli bir parçası olarak görüyoruz.

Bu nedenle, iklimlendirme sistemlerinin ulaştığı son teknolojiyi yansıtan verimli, ekonomik ve çevreci çözümlerimizi daha yakından görmek isteyen herkes için bu projeleri sahada inceleme fırsatı sunuyoruz.

Şu anda İstanbul, Üsküp ve Bükreş’i kapsayan gezilerimiz aracılığıyla, Vodafone Arena gibi tanınmış projelerden Sky City gibi kompleks yapılara pek çok projeyi ziyaret edebilir, farklı projelerin gerektirdiği yenilikçi iklimlendirme çözümlerini yerinde inceleyebilirsiniz.

Proje alanlarına düzenlediğimiz bu geziler; tüm Dansuk Mühendislik müşterilerine, yeni projeler için birlikte çalışmayı düşünenlere, hatta iklimlendirme sistemlerinin geleceği hakkında bilgi almak isteyen herkese açık olarak düzenleniyor. Gezilerimiz, mühendislik alanında eğitim alan ve gelecekte HVAC sektöründe çalışmayı düşünen öğrenciler için de özel olarak planlanıyor.

Dansuk Mühendislik tarafından düzenlenen bu gezilere katılmak veya daha detaylı bilgi almak için, aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gezi Bilgi Formu

© Copyright - Dansuk Engineering. All Rights Reserved.