Hizmetler

VRF Sistemleri

VRF SİSTEMLERİ
Tasarım: Yatırımcıların tasarım ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretmeye çalışıyoruz.

Satış: Müşterilerin bilgiye olan ihtiyaçlarını yatırımcı bakış açısıyla, mantık ve güvenle, doğru sorularla bağlantı kurarak değiştirebilme yeteneğine göre cevap veriyoruz.

Uygulama: 4 – 80 Hp aralığında değişken debili klima sistemleri, her tür mimariye uygun, yüksek verimli ve uygun kullanımla konfor sağlıyor.

Otomasyon: Otomasyon sistemi, kaliteyi, maliyeti, hızı ve karı sağlamanın yanı sıra dünyadaki üretim koşullarındaki rekabetçi koşullarını da açık bir pazar haline getiriyor. Biz bu sistemi hızlı, standart, güvenli ve verimli yapmak istiyoruz.

Bakım: Uzun süreli sorunsuz kullanım sağlayarak kurulan VRF sistemleri için periyodik bakım olanakları ile onarım maliyetlerini düşük tutuyoruz.

Absorption Chiller

Absorption Chiller sistemi soğutma döngüsünü çalıştırmak için ısı kullanır. Soğutulmuş su üretirken, pompaları ünite üzerinde çalıştırmak için çok az bir miktar elektrik tüketir. Yutmalı soğutucular, lityum bromür soğutma döngüsünü çalıştırmak için genellikle buhar veya sıcak su kullanır. Ancak diğer ısı kaynaklarını da burada kullanabilir. Üç çeşit yutmalı soğutucu sistemi vardır:

  • Tek Kademeli Soğutucular
  • İki Kademeli Soğutucular
  • Doğrudan Yangın Yutmalı Soğutucular

Otomasyon

Otomasyon veya otomatik kontrol, minimum veya azaltılmış insan müdahalesi gerektiren makine, fabrikalar, kazanlar ve ısıl işlem fırınları, makine ağları, telefon ağları açma, gemilerin yönlendirilmesi ve dengelenmesi gibi uygulamalarda ekipmanların çalıştırılması için kullanılan çeşitli kontrol sistemleridir. Bazı işlemler tamamen otomatikleştirilmiştir.

Otomasyonun en büyük yararı, emek tasarrufu sağlamasıdır. Bununla beraber, enerji ve malzeme tasarrufu yapmak, kaliteyi, doğruluğu ve hassasiyeti iyileştirmek için de kullanılır.

Su Arıtma Sistemleri

BWT: Yükleme teknolojisi sağlayıcısından biridir.

BWT – Siz ve gezegenimiz için mavi, çevre dostu ve ekonomik su arıtma ürünleri ve hizmetleri geliştirme, misyonumuzu ifade eder.

Diğer Mühendislik Uygulamaları

• Deniz Suyu Sistemleri
• Özel Mühendislik Çözümleri
• Aydınlatma tasarımı

Hastaneler

Fabrikalar

Merkezler

Ofisler

Evler

Dezenfeksyion ve Hijyen Çözümleri

Doğru dizayn edilmiş, bakımları düzenli yapılan ve gerekli önlemler alınan iklimlendirme sistemleri, salgın hastalıklarla mücadele konusunda ev ve işyerlerinizdeki ilk önlem olabilir. İklimlendirme sistemleri için sunduğumuz yeni nesil UV dezenfeksiyon, aktif oksidasyon ve diğer çözümler için aşağıdaki  yazıları inceleyebilirsiniz.