Kariyerinize gerçek tecrübeler ile başlayın.

Dansuk Mühendislik’te genç çalışma arkadaşlarımız için sürekli olarak staj imkanı sunuyoruz. En güncel teknolojilerle, çevre dostu sistemler üzerinde çalışmak ve dünya çapında projelerde rol alarak tecrübe kazanmak için, yılın her döneminde staj başvurusu yapabilirsiniz.

Esnek Staj Dönemleri

Özellikle öğrenciler için ders yoğunluğu ve staj beklentilerinin okuldan okula değişebildiğini, mezuniyet tarihlerinin ve yoğun dönemlerinin programlara göre farklılık gösterebildiğini biliyoruz. Bu nedenle şirketimizde staj için özel olarak belirlenmiş bir dönem bulunmuyor. Aşağıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, istediğiniz dönemde staj başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru Kriterleri

– Üniversite Öğrencileri (Mühendislik Bölümleri)

– Üniversite Öğrencileri (Finans, Muhasebe ve alakalı bölümler)

– Yeni Mezunlar

– Giriş Seviyesi Adaylar

Staj Departmanları

– Mühendislik

– Finans ve Muhasebe

Neden Dansuk Mühendislik’te Staj?

Gerçek İş Tecrübesi

Dansuk Mühendislik’te staj yaptığınızda, kısa bir oryantasyon sürecinin ardından size gerçek işlerimizle ilgili gerçek görevler veririz. Bu sayede, bizimle birlikte geçireceğiniz sürede somut iş tecrübesi kazanırsınız.

Ücretli Staj Programı

Gerçek sorumluluklar üstlenmenin, gerçek karşılık gerektirdiğine inanırız. Bu nedenle, Dansuk Mühendislik’te yaptığınız staj süresinin uzunluğuna göre, staj bitiminde size bir ödeme yaparız.

Staj Sonrası İş İmkanı

Staj dönemini başarıyla tamamlayan tüm adaylara, eğitimlerini tamamladıktan sonra tam zamanlı pozisyonlarda çalışma imkanı sunarız. Dansuk Mühendislik’te geçirdiğiniz süreden keyif alırsanız, ilk iş imkanınızın da bizimle olmasını sağlarız.

Önde Gelen Şirketlerle Çalışma Fırsatı

Çalıştığınız projelerde sektörümüzde yer alan önemli şirketler ile sizi doğrudan iletişime geçiririz. Bu sayede, yalnızca iş dünyasının günlük akışını görmekle kalmaz, aynı zamanda güçlü bir network oluşturmaya başlarsınız.

Mentorluk Programları

Staj döneminiz boyunca mesleki yetkinliğinizi artırmak için size sağlayacağımız eğitimlerin yanı sıra, alanında uzman personelimiz ve yönetici kadromuz ile mentorluk programları düzenleriz. Böylece, iş yaparak kazanacağınız deneyimlerin yanı sıra, tecrübeli ekibimizden de kazanımlar elde etmenize destek oluruz.

Esnek Staj Planları

Dansuk Mühendislik’te staj sürelerini esnek olarak belirler ve diğer sorumluluklarınıza uygun planlar oluştururuz. Bu sayede, staj döneminizi size göre belirler ve bizimle birlikte geçireceğiniz süreye göre sorumluluklar almanızı sağlarız.

Staj Başvuru Formu

Başvuru Metni

Staj başvurusu yapacak adaylardan CV istemiyoruz, çünkü tecrübe sahibi olmalarını beklemiyoruz! Bize kendinizi tanıtmak için, lütfen aşağıdaki kutucuğu kısaca doldurarak neden Dansuk Mühendislik’te staj yapmak istediğinizi açıklayın. Başlamak için, aşağıdaki maddelerden yola çıkabilirsiniz:

– Temel kariyer planlamanız, ileride çalışmak istediğiniz sektör ve pozisyonlar

– Kendinizi geliştirmek istediğiniz, ilginizi çeken mühendislik branşları,

– Öğrenmek istediğiniz veya halihazırda bildiğiniz programlar

– Dersleriniz dışında kendinizi geliştirmek için katıldığınız eğitim, seminer ve programlar, varsa tamamladığınız online eğitimler