Dansuk Mühendislik – 50. Yıl

2022 yılında, şirketimizin 50. kuruluş yıldönümünü kutladık.

İlk günden beri Türkiye’de en son teknolojileri kullanan, ülkemize değer katacak proje ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Aradan geçen yıllarda değişen pek çok şey olsa da, müşterilerimizi ön plana koyan hizmet anlayışımız ve ülkemizi her alanda en iyi şekilde temsil etme tutkumuz ilk günkü gücüyle devam ediyor.

Elli yıl önce bir hayalle başlayan Dansuk Mühendislik, bugün dünyanın pek çok ülkesinde global çapta mühendislik hizmetleri sunan, binlerce projeyi başarıyla tamamlamış bir şirkete dönüşmüş durumda.

Geçmişimiz ve başardıklarımızla gurur duyuyoruz. Ancak, henüz başarmamız gereken pek çok şey olduğunun; iklim, enerji krizi ve pandemi gibi bütün insanlığı etkileyen büyük değişimlerin bizlere de meydan okuduğunun bilincindeyiz.

Önümüzdeki yıllarda, geçmişten aldığımız tecrübe ile ülkemize alanında uzman mühendisler kazandırmaya; verimli, çevre dostu ve son teknoloji ürünü sistemlerle hem Türkiye’de, hem de yurt dışında en iyi projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

50 yıl boyunca Dansuk Mühendislik’e güvenen, her boyutta projede bizimle aynı yolda yürüyen tüm iş ortaklarımıza, tüm müşterilerimize, geçmiş ve şimdiki tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

© Copyright - Dansuk Engineering. All Rights Reserved.