Hizmetlerimiz

Dansuk Mühendislik olarak elli yılı aşkın süredir en son teknolojik gelişmeleri yansıtan, verimli, yenilikçi ve güvenilir mühendislik çözümleri üretiyoruz. Alanında yetkin genç ve deneyimli mühendisleri bir araya getiren ekibimizle birlikte, hem ülkemizde, hem de yurt dışında her boyutta projeye imza atıyor ve müşterilerimiz ile uzun vadeli çözüm ortaklıkları kuruyoruz.

İklimlendirme

Başta VRF sistemleri olmak üzere, konutlar, iş yerleri ve endüstriyel tesisler için verimli iklimlendirme sistemleri tasarlıyoruz.

Güneş Enerjisi

Gezegenimizi korumak için güneş enerjisi çözümleri sağlıyor, enerjiyi en verimli şekilde kullanmak ve depolamak için çözümler üretiyoruz.

Isı Pompası

Başta VRF sistemleri olmak üzere, konutlar, iş yerleri ve endüstriyel tesisler için verimli iklimlendirme sistemleri tasarlıyoruz.

Diğer Çözümler

Anahtar teslim projeler için, bilgilendirme ekranları, akıllı televizyonlar ve ankastre beyaz eşya çözümleri sunuyoruz.

İklimlendirme Çözümleri

Türkiye’de VRF sistemleri kullanan ilk mühendislik şirketlerinden biri olarak, hem ülkemizde, hem de global projelerde verimli ve son teknoloji ürünü iklimlendirme sistemleri tasarlıyoruz. Uzman ekibimiz ve uzun vadeli çözüm ortaklığı vizyonumuz ile sistemlerinizin aktif olduğu süre boyunca klima sistemlerinizi en verimli şekilde yönetiyoruz.

Güneş Enerjisi Çözümleri

Enerjinin geleceğinin yenilenebilir kaynaklarda olduğunu biliyoruz. Bu nedenle konut, site, iş yeri ve endüstriyel tesislerde verimli güneş enerjisi çözümleri sunuyoruz. Güneş enerjisini elektrik üretme amacıyla kullandığımız projelerin yanı sıra, endüstriyel boyutta soğutma yapmak için de kullanıyor; aynı zamanda enerji depolama ve ısı pompası sistemleri ile entegrasyon sağlıyoruz.

Solar Cooling Referans Projemiz – Arctic Romania

Isı Pompası Çözümleri

Doğalgaz ile çalışan sistemlere göre çok daha çevre dostu olan ve enerji masraflarında ciddi anlamda tasarruf imkanı sağlayan ısı pompası projeleri ile, ısıtma ve soğutma çözümlerini çok daha ulaşılabilir hale getiriyoruz. Yenilenebilir enerji sistemleri ile de entegre olarak çalışabilen ısı pompası sistemlerimiz ile, Türkiye’nin her bölgesindeki projelerimize uygun bir iklimlendirme çözümü sunuyoruz.

Referans Projemiz: Türkiye’nin En Büyük Isı Pompası Projesi – Seba Taşevler

Diğer Hizmetler

Projelerin gerekliliklerine göre, tüm müşterilerimiz için iş ortaklarımız ile birlikte hareket ederek farklı mühendislik ve bina yönetimi alanlarında tamamlayıcı hizmetler sunmaktan her zaman mutluluk duyuyoruz. Dijital bilgilendirme sistemleri, akıllı televizyon ve tahta çözümleri, ankastre beyaz eşya çözümleri ve diğer tamamlayıcı hizmetler ile, güven duyduğunuz bir çözüm ortağı olarak anahtar teslim projeler teslim ediyoruz.

Referans Projemiz: Ankastre Beyaz Eşya ve TV Çözümleri ile Antwell

Referans Projemiz: Dijital Bilgilendirme Sistemlerimiz ile Vodafone Park

Gelecek için mühendislik.

Çalıştığımız tüm proje ve sunduğumuz tüm hizmetlerde merkeze koyduğumuz en önemli kavram inovasyon. Hizmet verdiğimiz tüm mühendislik alanlarında en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, aynı zamanda kendi sunduğumuz çözümlerle dahil olduğumuz projelere değer katmaya çalışıyoruz. Bu sayede, hem projelerinizin dijital çağa ayak uydurmasını sağlıyor, hem de sistemlerinizin yönetimini kolaylaştırıyoruz.

Alanı ne olursa olsun, tüm çözümlerimiz şirketimizin iki ana vizyonu etrafında şekilleniyor: Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve gezegenimizi korumak. Özellikle iklimlendirme alanındaki projelerimizi tasarlarken, faaliyet gösterdiğimiz sektörün çevreye karşı sorumluluklarını en ince detayına kadar düşünerek hareket ediyoruz. Ana hizmetlerimize ek olarak sunduğumuz tüm çözümlerde, müşterilerimizin komforunu artıran, masraflarını düşüren ve çevre için en iyisini sağlayacak çözümlere ulaşmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize her zaman e-posta yoluyla ulaşabilir, veya ekranın en üstünde yer alan numaradan bizi arayabilirsiniz.

Tüm referanslarımızı incelemek için, Referanslar sayfamıza da göz atabilirsiniz.