Kariyer

Geleceği birlikte inşa edelim.

Verimli ve çevre dostu iklimlendirme, yenilenebilir enerji ve mühendislik çözümleriyle Türkiye ve Dünya’da geleceğimize değer kattığına inandığımız projeler tasarlıyoruz.

Bu alanda çalışmak ve gezegenimize katkıda bulunan projeler üretmek isteyen yeni çalışma arkadaşları ile tanışmak bizi her zaman mutlu ediyor. Aşağıda, şu anda aktif olarak işe alım yaptığımız pozisyonları görebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Satış
Mühendisi

Satış ve satış sonrası süreçlerde müşterilerimize destek olacak, giriş seviyesi ve deneyimli mühendisler.

Proje
Mühendisi

İklimlendirme ve yenilenebilir enerji sistemleri başta olmak üzere proje tasarımında görev alacak giriş seviyesi veya deneyimli makina mühendisleri.

Finans ve Muhasebe Sorumlusu

Ön muhasebe ve cari takip başta olmak üzere finans ve muhasebe süreçlerinde rol alacak yeni mezun veya giriş seviyesi muhasebe adayları.

Finans ve Muhasebe Yöneticisi

Tüm finans ve muhasebe süreçlerinin yönetim ve takibini sağlayacak deneyimli muhasebeci ve / veya finans uzmanları.

Neden Dansuk Mühendislik?

Güçlü Ekip. Güçlü Şirket

Şirketimize adım attığınız günden itibaren, sizi ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz. Başladığınız pozisyon ne olursa olsun, kendinizi istediğiniz her alanda geliştirebilmeniz için her imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Şirketimizde ilk tecrübelerinizi kazandıktan sonra, daha rahat hissettiğiniz; daha başarılı olacağınızı düşündüğünüz yolda ilerleyebilmeniz için; pozisyon, sorumluluk ve çalıştığınız yer açısından esneklik yaratmaya çalışıyoruz.

Şirketimizin gücünün, ekibimizin gücünden geldiğinin farkındayız. Bu nedenle, kendinizi değerli hissedeceğiniz bir çalışma ortamı yaratmak için büyük çaba harcıyoruz.

Dünya Çapında Projeler

Esnek Kariyer Planlaması

Yurtdışında Çalışma İmkanı

Gerçek Mühendislik Tecrübesi

Hızlı Liderlik Fırsatları

Dansuk Mühendislik’te çalıştığınızda, size kendinizi geliştirmeniz ve kendinizi rahat hissettiğiniz alanlarda tecrübe kazanabilmeniz için alan yaratıyoruz. Başlangıç pozisyonunuz ne olursa olsun, günlük işlerinizde yaşadığınız deneyimlere göre esnek kariyer yolları sunuyoruz. Tamamlayabileceğiniz onlarca eğitim fırsatının yanı sıra, size gerçek mühendislik projelerinde, hem tasarım, hem de saha anlamında güçlü bir altyapı kazandırmaya, böylece 50 yıldır yaptığımız gibi donanımlı mühendisler yetiştirmeye çalışıyoruz.

Dansuk Mühendislik’te Hayat

Ekip Ruhu

Ekibimizle yalnızca üzerinde çalıştığımız projeleri değil, hayatımızın çok büyük bir bölümünü de birlikte geçiriyoruz. Ekip ruhu ve takım çalışması, en büyük değerlerimizin başında yer alıyor.

Üretkenlik

Çoğu zaman, aynı anda onlarca proje üzerinde çalışıyoruz. Mesai saatlerimizi doğru kararları alarak, en verimli şekilde kullanmaya büyük özen gösteriyoruz.

Sürekli Gelişim

Her geçen gün daha rekabetçi hale gelen iş dünyasında, yalnızca kendisini en çok geliştiren şirket ve çalışanların öne çıkacağını biliyoruz. Bu nedenle, gelişim ve eğitimi asla sona ermeyecek bir süreç olarak görüyoruz.

Çevrecilik

Gezegenimiz, bir iklim kriziyle karşı karşıya. İçinde bulunduğumuz sektörün bu anlamda bir sorumluluk taşıdığını biliyor ve her projemizde yalnızca en verimli ve çevre dostu çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’nin en güçlü markaları ve en değerli projeleri ile çalışıyoruz. Her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamak, tüm ekip arkadaşlarımızdan en önemli beklentimiz.

Liderlik

Şirketimiz, kendi sektörü içinde ilkleri gerçekleştirmiş bir geçmişe sahip. Ekip arkadaşlarımızın sorumluluk almaktan çekinmeyen, liderlik fırsatlarını takip eden kişiler olmasını bekliyoruz. Bunu sağlamak için, çalışanlarımıza orta vadede liderlik fırsatları sunuyoruz.

Başvuru sürecini sizin için mümkün olduğunca kolay ve hızlı hale getirmeye çalışıyoruz. Başvuru yapmak için tek yapmanız gereken, aşağıdaki bölüme CV’nizi ekleyerek bize ulaştırmak. CV’niz bize ulaştıktan sonra, en kısa süre içinde size geri dönüş yapacağız.

CV’nizi Yükleyin

Lütfen yalnızca Word ve PDF formatında CV yükleyin. Başvurunuzun sonuçlanabilmesi için, CV’nizde bir fotoğraf, e-posta adresi ve telefon numarası yer almalıdır.