Anthaven Aspat

Anthaven Aspat Hakkında

Bodrum’un en çok tercih edilen bölgelerinden Aspat’ta yer alan Anthaven Aspat farklı ve lüks konut anlayışı ile dikkat çeken, modern bir liman kenti konsepti yaratır.

Sadece yaz aylarında değil, yıl boyunca yaşamın devam edeceği bir proje olarak tasarlanan Anthaven projesi, Aspat’ın sıra dışı doğası ile modern hayatın konforunu bir araya getirmesi için tasarlanmıştır.

Anthaven Aspat, iki farklı konseptte sunulan evlerin dışında bir otel, kafe, spa, market ve restoran gibi yaşam alanları da içermektedir.

Proje Hakkında

Anthaven Aspat projesinin iklimlendirme altyapısı Dansuk Mühendislik tarafından hazırlanmıştır.

Farklı tiplerde kapalı alanların yer aldığı projenin önemli gerekliliklerinden bir tanesi, bu alanların kendi ihtiyaçlarına göre şartlandırılmasıdır. Yıllar boyunca çeşitli bina tipleri için HVAC çözümleri geliştiren şirketimiz, Anthaven Aspat projesinin rezidans, süpermarket, kafe ve ofis gibi bölümleri için özel sistemler tasarlamıştır.

Böyle bir projenin en önemli boyutlarından bir tanesi de, projenin konfora verdiği önemi yansıtan, ancak çevreye zarar vermeyen sistemlerin kullanılmasıdır.

Bu doğrultuda, Anthaven projesinde Aspat’ın benzersiz doğası ile uyum içinde çalışacak, VRF ve multi sistem klimalar tercih edilmiştir.

Proje, 127 mini VRF dış ünite, 35 Multi dış ünite ve toplam 537 adet iç üniteden oluşmaktadır.

© Copyright - Dansuk Engineering. All Rights Reserved.