Vodafone Arena

Akıllı İklimlendirme ve Aydınlatma Çözümleri

Dansuk Mühendislik,
Arçelik LG Çözüm Ortağıdır

Kurulduğu günden itibaren her zaman daha iyiyi hedefleyen bir çalışma politikası izleyen Dansuk Mühendislik kazandığı tecrübeyi sahadaki çalışmalarına yansıtmış ve böylece Koç Holding ile Arçelik LG’nin çözüm ortağı olarak Türkiye ve uluslararası arenada başarılar kazanmıştır.

Ofis ve Ticari Çözümler

Dansuk Mühendislik ve LG Klima Teknolojileri, küresel klima pazarında lider bir oyuncu. Hem kanallı hem de kanalsız iç üniteler, verimli DOAS seçenekleri ve öncü kontrolleri içeren ödüllü VRF Multi V ™ serisini içeren güçlü bir ticari ürün yelpazesi ile LG, baştan sona eksiksiz tasarım için kolaylık ve esneklik sunar herhangi bir proje için mükemmel uygun bir çözüm.

Ev ve Küçük İşyeri Çözümleri

Dansuk Mühendislik ve LG Klima Teknolojileri, konut ve hafif ticari ısıtma ve soğutma ihtiyaçları için verimli ve yenilikçi çözümler sunar. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere hem kanallı hem de kanalsız seçeneklerin geniş bir sunumu ile: özel resim çerçevesi Art Cool ™ Gallery, LGRED ° ‘in üstün ısıtma performansı ve endüstrinin ilk tek fazlı 5 tonluk VRF ısı geri kazanım ünitesi, LG kaliteyi sunuyor , tüketicilerin beklediği performans ve tarz.