DSS – Dansuk Smart Solutions

Dansuk Mühendislik olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutuyoruz. Bu nedenle, ihtiyaç duyabileceğiniz servis ve bakım hizmetlerinin, sizler için mümkün olan en hızlı ve rahat şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Klima sistemleriniz ile ilgili herhangi bir servis veya bakım hizmetine ihtiyaç duymanız halinde, talebinizi bize yalnızca birkaç saniye içinde iletebilirsiniz.

QR Kod ile Servis Talebi Oluşturma

Klimalarınızın üzerinde yer alan QR Kodları, müşterilerimizin hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilmesi ve bu taleplerin hızlı bir şekilde takip edilebilmesi için kullanılır.

Servis veya bakım talebi oluşturmak için, telefonunuzun kamera uygulaması ile klimanızın üzerindeki QR kodunu tarayın. Sistemin çalışma prensibini görmek için, aşağıda yer alan örnek QR Kodu test edebilirsiniz:

QR Kodu taramak için, herhangi özel bir uygulama – yazılıma ihtiyacınız yoktur. Telefonunuzun kamerası yeterli olacaktır.

QR Kod tarandıktan sonra, açılan linki ziyaret edin.

Linkte, servis talebi oluşturmak için gerekli bilgilerin yer aldığı bir form göreceksiniz:

Açılan sayfada, servis talebi oluşturmak için gerekli bilgilerin yer aldığı bir form göreceksiniz:

Bu form üzerinde klima sisteminize ait herhangi bir bilgi doldurmanıza gerek yoktur. İhtiyaç duyulan bilgiler, sistem tarafından otomatik olarak doldurulur. Formun alt kısmından, uygun servis türünü seçmeniz yeterli olacaktır.

Servis türünü seçtikten sonra, formun en alt kısmında yer alan “Kayıt Oluştur” butonuna tıklayın.

Servis talebinizin başarıyla oluşturulduğuna dair bir mesaj göreceksiniz.

Servis talebinizin başarıyla oluşturulduğunu teyit etmek için, aşağıdaki örnek linki ziyaret edebilirsiniz:

Servis Talepleri

© Copyright - Dansuk Engineering. All Rights Reserved.