Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

2023 yılında, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyoruz. Bu tarihi dönüm noktası, bizim için de yeni bir dönemin başlangıcını temsil ediyor. Şirketimizin de ellinci yılını geride bıraktığımız bu günlerde; biri bizim için, biri de tüm ülkemiz için önemli olan bu iki önemli tarihin heyecanını bir arada yaşıyoruz.

Şirketimizin kurulduğu 1972 yılından itibaren; ekip, hizmet alanları, teknoloji ve iş modelleri konusunda kaçınılmaz olarak büyük değişikliklerden geçmiş durumdayız. Buna rağmen, şirketimizin merkezinde yer alan değerler elli yıl önceki değerlerimizden farklı değil. Bunların başında da Cumhuriyetimize, Mustafa Kemal Atatürk’e ve onun gösterdiği yola olan bağlılığımız yer alıyor.

Biz, Dansuk Mühendislik olarak, Cumhuriyetimize ve Atatürk’e bağlılığımızı yalnızca tarihi başarılarla kıvanç duymak veya belli bir görüşü desteklemek olarak anlamıyoruz. Bizim için Atatürkçülük, ülkemizi mümkün olduğunca ileri taşıyabilmek için, kendi alanımızda işimizi en iyi şekilde yaparken, aynı zamanda yeni nesillere yol gösterici olma çabası ile birleşiyor.

Bu bakış açımız nedeniyle, rol aldığımız tüm işlerde her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya, tüm müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Yurt içinde üstlendiğimiz projelerde, Atatürk’ün ‘muasır medeniyet seviyesine ulaşma, hatta ötesine geçme’ görüşü doğrultusunda her zaman alanında dünyanın en iyisi olan ürünleri kullanıyor, tüm projelerimizde son teknoloji ürünü sistemleri tercih ediyoruz. Yine aynı görüş doğrultusunda, ‘inovasyon’ kavramını vizyonumuzun merkezine yerleştiriyor ve müşterilerimize dünyada ilk niteliğinde hizmetler sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Yurt dışında üstlendiğimiz projelerde de, aynı özeni farklı bir bilinçle gösteriyor, yaptığımız her projenin yalnızca Dansuk Mühendislik’i değil, tüm ülkemizi temsil ettiğini düşünerek hareket ediyoruz. Dünya çapında başarıyla tamamladığımız projelerde, ülkemizi ve Cumhuriyet’in değerlerini layığıyla gösterebileceğimiz düşüncesi, bizi her geçen gün daha sıkı çalışmak için motive ediyor.

Bu motivasyonu, hem ekibimizde yer alan, hem stajyer olarak bizimle çalışan, hem de farklı şekillerde Dansuk Mühendislik ile tanışan genç çalışma arkadaşlarımızla da paylaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’ne faydalı olacak, ülkesini hem yurt içinde, hem yurt dışında en iyi şekilde temsil edecek genç mühendisler yetiştirmek; şirket olarak savunduğumuz en temel değerler arasında yer alıyor.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girerken, Dansuk Mühendislik olarak biz de şirketimizin ikinci elli yılına başlıyoruz. Bu yeni dönemde yolumuzun kesiştiği tüm müşterilerimiz, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ve tüm halkımız için elimizden gelenin en iyisini yapmayı, Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda büyük bir kararlılıkla yürümeyi sürdüreceğiz.