LG Ofis Klima Çözümleri

Kurulduğu günden itibaren her zaman daha iyiyi hedefleyen bir çalışma politikası izleyen Dansuk Mühendislik kazandığı tecrübeyi sahadaki çalışmalarına yansıtmış ve böylece Koç Holding ile Arçelik LG’nin çözüm ortağı olarak Türkiye ve uluslararası arenada başarılar kazanmıştır.

Düşük Enerji Tüketimi

Sürdürülebilir Teknoloji

Kolay Yönetim

Kullanıcı Konforu

MULTI V Çözümleri

Sessiz, enerji verimli, sürdürülebilir bina yeniliklerinin faydaları mülkünüzün değerini arttırır.

Daha az veya hiç kanal çalışması olmadığını, düşük faturalar, daha sağlıklı, ozon dostu bir ortam düşünün… LG Teknoloji.

MULTI V’in Faydaları

  • Düşük Enerji Tüketimi
  • Sürdürülebilir Teknoloji
  • Kolay Yönetim
  • Kullanıcı Konforu

MULTI V Avantajları

İç üniteler, duvar, zemin ve tavan yüzey montajı, tavan gömme ve çevreleyen tasarımla sorunsuz bir şekilde harmanlanması için gömme gömme montaj dahil olmak üzere çeşitli tasarım stillerine sahiptir.

Bina estetiğini geliştirmek, bir soğutma kulesine duyulan ihtiyacı birlikte tutmak, azaltmak veya ortadan kaldırmak için bir mimarın en iyi arkadaşı olan LG Multi V … Multi V en esnek tasarım seçeneği sunar.

LG Multi V sistemi bir sistem olarak çalışsa da, her ünite benzersiz yedeklilik için izole edilebilir. Herhangi bir ünitenin bakım veya servis gerektirmesi durumunda, sistem ve diğer üniteler çalışmaya devam ederken her ünite kompresörü, ısı eşanjörü veya elektrik servisi izole edilebilir.

Multi V modüler tasarımı, tesisinize daha yüksek bir artıklık düzeyi sunar.

Ofislere Fayda Sağlayan Teknoloji

LG Multi V – Çevresel açıdan sürdürülebilir olması için tasarlandı. Operasyonel maliyet tasarrufu ile bina estetiğini geliştirirken bireysel rahatlık sağlamak

İç üniteler, duvar, zemin ve tavan yüzey montajı, tavan gömme ve çevreleyen tasarımla sorunsuz bir şekilde harmanlanması için gömme gömme montaj dahil olmak üzere çeşitli tasarım stillerine sahiptir.

Ek Faydalar

  • Modüler tasarım benzersiz konfor kontrolü sunar
  • Binanızın değerini arttırır
  • Ofis kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır
  • Yıllık bakımı basitleştirir ve harcamaları azaltır
© Copyright - Dansuk Engineering. All Rights Reserved.